Casa Inteira 3 Suites Com Ar Cond
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Casa Inteira 3 Suites Com Ar Cond Ubatuba kan du enkelt nå Praia do Tenorio, som ligger ungefär 20 minuters promenad bort.
Villan med 3 badrum ligger också 3 km från Toninhass strand och 2 km från Praia Grande-stranden. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget i närheten av Shopping Porto Itaguá.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök i den här villan. Restaurangen Jundu Restaurante Lounge Bar erbjuder brasilianska specialiteter cirka 6 minuters promenad bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Aktiviteter och avkoppling
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Casa Inteira 3 Suites Com Ar Cond en trådlös internetanslutning?
Ja, Casa Inteira 3 Suites Com Ar Cond erbjuder Wi Fi. - ❓
Finns det ett kök på Casa Inteira 3 Suites Com Ar Cond?
Ett komplett kök finns på Casa Inteira 3 Suites Com Ar Cond. - ❓
Tillåter Casa Inteira 3 Suites Com Ar Cond husdjur?
Casa Inteira 3 Suites Com Ar Cond tillåter inte husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Shopping Porto Itaguá och Praia do Tenorio, som ligger ungefär 9 minuters promenad från boendet respektive 1 km bort.